Louisa Evans

Louise je kvalifikovaný trenér a facilitátor interkulturního managementu, globálního vedení
a mezinárodních komunikačních dovedností. Má certifikaci jako globální výkonný kouč a NLP Practitioner. Bude s Vámi sdílet svůj vysoce uznávaný převratný transformační nástroj The 5 Chairs, který je navržen tak, aby pomohl organizacím a jejich lidem emocionálně a behaviorálně přizpůsobit se výzvám VUCA v digitálním světě. Její práce s The 5 Chairs má hluboký dopad na tisíce lidí od generálních ředitelů po tovární dělníky v organizacích ze všech průmyslových odvětví ve 21 zemích po celém světě.

Mezi její odborné znalosti patří: interkulturní management, komunikační a mezilidské dovednosti, globální vedení, nenásilná komunikace, globální výkonný koučing, emoční zkušenost klienta, virtuální týmová práce, řešení konfliktů, sociální a emoční inteligence.

Workshop

5 Chairs

Naučte se ovládat své jednání, zvládat komunikaci a rozhodovat o svém úspěchu. Metoda 5 Chairs / 5 Židlí je nástroj ovlivňující myšlení a proces učení se. Unikátní workshop nám představí 5 židlí, které nám slouží jako behaviorální kompas, zrcadlí naše každodenní reakce a nutí nás přemýšlet nad tím, co si myslíme, cítíme a jak se v daném okamžiku chováme.  Zaměříme se na to, jak lépe porozumět sobě, svému dítěti, svému partnerovi, anebo kolegovi či nadřízenému.