Kateřina Braithwaite

Majitelka a generální ředitelka vzdělávací společnosti BW TaLKS s.r.o., CO – zakladatelka a generální ředitelka Institutu neverbální komunikace, velvyslanec a jediný kouč 5 Chairs v České republice, firemní trenér a facilitátor, mentor a kouč. Certifikovaný diplomat.

Během své 20leté manažerské praxe získala bohaté zkušenosti v oblasti obchodních setkání a vyjednávání na vysoké i mezinárodní úrovni. Léta se věnuje školení a koučování manažerů a obchodníků v ČR i v zahraničí v oblasti interkulturní komunikace, leadershipu, obchodu, komunikace a profesionální etikety.

Workshop:

5 Chairs

Naučte se ovládat své jednání, zvládat komunikaci a rozhodovat o svém úspěchu. Metoda 5 Chairs / 5 Židlí je nástroj ovlivňující myšlení a proces učení se. Unikátní workshop nám představí 5 židlí, které nám slouží jako behaviorální kompas, zrcadlí naše každodenní reakce a nutí nás přemýšlet nad tím, co si myslíme, cítíme a jak se v daném okamžiku chováme.  Zaměříme se na to, jak lépe porozumět sobě, svému dítěti, svému partnerovi, anebo kolegovi či nadřízenému.